Paweł Graś

Aktualności

Wystawa Park Kultury w Powsinie

Z przyjemnością informuję, że objąłem honorowym patronatem wystawę fotografii Piotra Pajewskiego w Urzędzie Ursynów. Wystawa pt. „Park Kultury w Powsinie – Piękno Natury”, to cykl 25 fotografii prezentujących najpiękniejszą przyrodę w Parku Kultury w Powsinie, jak również niepowtarzalną architekturę tego parku wraz z baśniowym ogrodem botanicznym i odpoczywa.

Wystawa Pt. „Park Kultury w Powsinie – Piękno Natury”, to cykl 25 fotografii prezentujących najpiękniejszą przyrodę w Parku Kultury w Powsinie, jak również niepowtarzalną architekturę tego parku wraz z baśniowym ogrodem botanicznym i odpoczywającymi mieszkańcami Warszawy.

Fotografie zaprezentowane przez Piotra Pajewskiego, będzie można obejrzeć na wystawie w Urzędzie Ursynów do końca lutego 2013 r.
Piotr Pajewski jest autorem wielu wystaw fotograficznych na terenie Warszawy. Zajmuje się zawodowo fotografią i grafiką komputerową. Przez długi czas był zatrudniony w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w charakterze grafika komputerowego i fotografa. W IMGW – pełnił funcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej związku zawodowego NZZ SOLIDARNOŚĆ przy komisji zakładowej – region Mazowsze. W latach 2009-2007 był zatrudniony jako fotoreporter prasowy w Tygodniku PASMO. W latach 2004-2000 pracował w Studiu Graficznym ACTIVA, w którym zarządzał bankiem zdjęć oraz współtworzył materiały graficzne do takich filmów jak: Quo Vadis, Przedwiośnie, Stara Baśń, Pianista i wiele innych. W ACTIVA STUDIO do jego zadań należało również prowadzenie kampanii reklamowych amerykańskich dystrybutorów: Columbia, Century Fox oraz Buenavisty. Ogólnie przeprowadził ponad sto kampanii reklamowych. Ponadto projektował napisy początkowe (intro) do filmu „Quo vadis” pod czujnym okiem prof. Rosława Szaybo. W młodych latach jeszcze jako fotograf amator, był laureatem wielu konkursów fotograficznych. W późniejszych latach, już jako fotograf profesjonalista był jurorem w konkursach fotograficznych. W konkursieFundacji PRIMUS pod patronatem Burmistrza Ursynowa, przewodniczył komisji jury. W roku 2003 jego strona z fotografią została Złotą Stroną Wprostu. W roku 2010 był kandydatem do Rady Dzielnicy Ursynów z ramienia Platformy Obywatelskiej, której członkiem jest od stycznia 2008 roku.

Anuluj