Paweł Graś

Strona główna

Jesteś niezdecydowany? Przeczytaj

Szanowni Państwo,
wiem, że zajęci jesteście swoimi sprawami i nie macie czasu czytać listów od polityków, których w ostatnim czasie musieliście oglądać i słuchać dużo częściej niż zwykle. Nie zawracałbym Wam jednak głowy, gdybym nie był przekonany, że to, co chcę Wam powiedzieć, jest naprawdę ważne.

Platforma współpracuje z Udarem

Platforma Obywatelska podpisała w sobotę umowę o współpracy z ukraińską partią Udar. Zobacz i posłuchaj, co liderzy mają do przekazania.

Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk na sobotniej Radzie Krajowej wygłosił przemówienie, w którym omówił zagadnienia kluczowe w kontekście nadchodzących wyborów europejskich. Premier skoncentrował się na zagadnieniu solidarności w ramach UE i NATO, będącej kluczem do naszego bezpieczeństwa.

Jak wykorzystamy blisko 500 mld zł z UE

- Modernizacja nie jest celem, tylko narzędziem do podniesienia poziomu życia polskich rodzin – powiedział premier Donald Tusk tuż po posiedzeniu rządu na temat unijnego budżetu na lata 2014-2020.

Nowy rzecznik rządu

Małgorzata Kidawa-Błońska została nowym rzecznikiem rządu. Serdeczne gratulacje!

Decyzje Rady Krajowej PO

Rada Krajowa wybrała wiceprzewodniczących i członków Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej. – Festiwal demokracji w Platformie Obywatelskiej kończy się. Teraz czas na pracę dla Polski – mówił premier Donald Tusk, przewodniczący PO

Anuluj