Paweł Graś

Strona główna

Mamy plan dla Polski

- Platforma Obywatelska ma plan dla Polski. Jego podstawą jest ponad 400 miliardów zł, które wynegocjowaliśmy w budżecie unijnym. Praca, godna płaca, rodzina, rewitalizacja gmin, miast i miasteczek – to priorytety Platformy na kolejne lata – zadeklarował premier Donald Tusk na Konwencji Krajowej PO

Forum dla Rodziny: dialog społeczny w Kancelarii Premiera

- Konieczny jest dialog. Musimy wspólnie zastanowić się nad tym jak pomóc rodzinie – powiedział premier Tusk. W sesji plenarnej Forum dla Rodziny biorą udział przedstawiciele rządu, środowisk społecznych oraz akademickich. Rozmówcy debatują o dotychczasowych i możliwych do wprowadzenia rozwiązaniach polityki rodzinnej.

Donald Tusk wybrany na Przewodniczącego PO

Donald Tusk zwyciężył w wyborach na Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Poparło go 16028 członków partii, co oznacza, że otrzymał 79,58 procent ważnych głosów. Kontrkandydat Donalda Tuska, Jarosław Gowin, otrzymał 20,42 proc. poparcia (4114 głosów). Frekwencja w wyborach wyniosła 51,12. W trakcie głosowania oddano 1658 głosów nieważnych.

Refundacja in vitro od 1 lipca

Celem programu jest zapewnienie równego dostępu i możliwości korzystania z procedury zapłodnienia pozaustrojowego parom, u których stwierdzono niepłodność kobiety lub mężczyzny i wyczerpały się inne możliwości jej leczenia albo nie istnieją inne metody jej leczenia.

Wystawa Park Kultury w Powsinie

Z przyjemnością informuję, że objąłem honorowym patronatem wystawę fotografii Piotra Pajewskiego w Urzędzie Ursynów. Wystawa pt. „Park Kultury w Powsinie – Piękno Natury”, to cykl 25 fotografii prezentujących najpiękniejszą przyrodę w Parku Kultury w Powsinie, jak również niepowtarzalną architekturę tego parku wraz z baśniowym ogrodem botanicznym i odpoczywa.

105,8 mld euro dla Polski!

Przywódcy państw Unii Europejskiej zadecydowali, że w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 wydanych zostanie €960 mld, a Polska otrzyma €105,8 mld.

Bezpiecznie na drogach

Ministrowie Sławomir Nowak i Jacek Cichocki przedstawili założenia Narodowego Programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2013–2020.

Plan dla Polski – spotkania

W ostatnie dwa weekendy miałem przyjemność spotkać się z mieszkańcami Wadowic, Suchej Beskidzkiej, Myślenic i Oświęcimia w ramach akcji Plan dla Polski. Dziękuję za wszystkie przekazane opinie i ciekawą dyskusję.

Anuluj